Kurs przygotowawczy dla kandydatów na studia 2024

Już 18 czerwca 2024 zapraszamy na kurs przygotowawczy do testów sprawnościowych w Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach! Na kursie dowiecie się, jak wyglądają oraz co jeszcze należałoby poprawić, aby jak najlepiej przygotować się do testów na poszczególnych kierunkach!

Rekrutacja na studia 2024/2025

Uwaga Kandydaci! 15 maja 2024 r. od godz. 12.00 uruchomiamy system Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK)., a tym samym rozpoczynamy rekrutację na studia w roku akademickim 2024/2025 dla kandydatów na wszystkie kierunki studiów!

Styl życia a zdrowie - prelekcja z udziałem ekspertek AWF Katowice

Trzeci dzień #ESOF2024 upłynął pod znakiem ciekawych spotkań i rozmów. O 14.45 odbył się panel dyskusyjny pt. Temat: Styl życia a zdrowie "Albo zdrowo albo wcale”, którego gospodarzami były AWF Katowice oraz @Śląski Uniwersytet Medyczny, reprezentowany przez dr Magdalenę Dobrowolską, dr Anitę Gralak oraz dr Katarzynę Szmaglińską.

15.06.2024

ESOF 2024 Networking Day

Ostatni dzień ESOF2024 to propozycja wykraczająca poza akademicką debatę i przestrzenie MCK. Uczestnicy mieli możliwość bezpośredniego sieciowania się oraz zapoznania z potencjałem naukowym śląskich uczelni.

07.06.2024

Projekt „Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności”

Zapraszamy studentki i studentów studiów I lub II stopnia lub jednolitych studiów magisterskich do udziału w projekcie „Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności” realizowanego przez Ministra Nauki, którego obsługę zapewnia Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (MNiSW) (Działanie 01.05 Umiejętności w szkolnictwie wyższym, Program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027).

Konkurs POP Science – zgłoś osoby popularyzujące naukę

Do 27 maja można zgłaszać propozycje kandydatur do nagrody POP Science Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE 2024.

Iwona Krupa laureatką plebiscytu Komisji Sportu Kobiet PKOI

20 maja odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatkom plebiscytu zorganizowanego przez Komisję Sportu Kobiet Polskiego Komitetu Olimpijskiego "Trenerka Roku 2023". Gala konkursu przypadła w 25. roku działalności komisji.

Sukces Studenckiego Koła Naukowego "FizjoAcademy"

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego "FizjoAcademy" otrzymali I wyróżnienie na I Międzynarodowej Konferencji Kół Naukowych i Doktorantów w Ustroniu 9-10maj 2024.