SPOTKANIE INFORMACYJNE ERASMUS+

Serdecznie zapraszamy Studentów zainteresowanych wyjazdami zagranicznymi w ramach programu Erasmus+ na spotkanie informacyjne w środę 23 marca 2022 o godz. 11.00 Sala 121 A (tzw. łącznik)

Arena Grand Prix Polski - Oświęcim 2022

W ubiegły weekend w Oświęcimiu odbyły się drugie zawody tegorocznego cyklu Arena Grand Prix Polski w pływaniu. Klub Sportowy AZS AWF Katowice reprezentowało 25 zawodników - 8 kobiet i 17 mężczyzn. W przysłowiowej “klasyfikacji medalowej” zawodów Klub Mistrzów zajął 4. miejsce.

Halowe Mistrzostwa Świata - BELGRAD 2022

W miniony weekend w Belgradzie odbyły się lekkoatletyczne Halowe Mistrzostwa Świata, podczas których mogliśmy obserwować zmagania trzech zawodników Klubu AZS AWF Katowice.

Halowe Mistrzostwa Świata Belgrad 2022

Już jutro rozpoczynają się Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce, które w tym roku odbędą się w stolicy Serbii - Belgradzie. Klub Sportowy AZS AWF Katowice na światowym championacie reprezentować będzie trójka zawodników. Powołani na zawody zostali również trenerzy - Aleksander Matusiński i Iwona Krupa.

Webinar "Jak z pomocą Internetu zdobyć klientów w nowej rzeczywistości ?

Drodzy Studenci, serdecznie zapraszamy Was do udziału w bezpłatnym webinarium pt.: "Jak z pomocą Internetu zdobyć klientów w nowej rzeczywistości ?", które odbędzie się 14 marca 2022 roku (poniedziałek) o godzinie 18:00.

Plebiscyt Sportowiec Roku 2021 Dziennika Zachodniego

W środę 9.03.2022 r. na Stadionie Śląskim odbyła się uroczysta gala podsumowująca Plebiscyt Sportowiec Roku 2021 Dziennika Zachodniego. Nagrodzeni zostali nie tylko triumfatorzy w głosowaniu Czytelników, ale również laureaci Kapituły w kategoriach: Drużyna Roku, Sportowa Nadzieja Roku, Sportowe Wydarzenie Roku, Trener Roku i Sportowiec Roku.

Halowe Mistrzostwa Polski 2022

W miniony weekend w Toruniu rozegrane zostały 66. Halowe Mistrzostwa Polski podczas których reprezentacja AZS AWF Katowice wywalczyła 2. miejsce w klasyfikacji medalowej zdobywając przy tym 6 krążków - 3 złote, 1 srebrny i 2 brązowe.

Stoisko Promocyjne Akademickiego Biura Karier

Droga Studentko, Drogi Studencie ! W czwartek 10 marca między 10 a 13 serdecznie zapraszamy Cię na dziewiąte w tym roku akademickim stoisko promocyjne Akademickiego Biura Karier.