Dzień otwarty AWF Katowice

Zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY AWF Katowice ! Ruszamy już 1 czerwca 2022 roku od godziny 9:00 na Campusie AWF Katowice przy ulicy Mikołowskiej 72a.

GODZINY REKTORSKIE

Decyzją JM Rektora prof. dr. hab. Grzegorza Jurasa w dniu 27 maja obowiązują godziny rektorskie dla studentów AWF Katowice.

Akademickie Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

W dniach 19-22 maja w Poznaniu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce. Naszą uczelnię reprezentowała grupa 21 studentek i studentów. Panie startowały w 28 konkurencjach a panowie w 18 konkurencjach. W klasyfikacji generalnej AWF Katowice uplasowała się na drugim miejscu w kategorii kobiet i ósmym w kategorii mężczyzn.

PUCHAR ŚWIATA W SZPADZIE KOBIET

Serdecznie zapraszamy w czwartek (26.05. 2022, godz 14.00) na konferencję prasową przed Pucharem Świata w szpadzie kobiet. Konferencja odbędzie się w auli w Centrum Naukowo- Badawczym Fizjoterapii AWF Katowice (ul. Mikołowska 72a) z udziałem JM Rektora prof. Grzegorza Jurasa. Obecni będą też wiceprezes PZS Adam Konopka oraz polskie szpadzistki: olimpijka z Tokio Renata Knapik -Miazga oraz Martyna Swatowska-Wenglarczyk.

Bezpieczeństwo Na Szczycie

Niemal codziennie słyszymy o kolejnym wypadku w polskich górach. Dochodzi nawet do sytuacji, że jednego dnia media podają informację o kilku tego typu zdarzeniach. Za każdym razem w Internecie rozpoczyna się burzliwa dyskusja.

AWFALIA - GODZINY REKTORSKIE

W związku z organizacją święta studenckiego "AWFalia 2022" ogłaszamy godziny rektorskie dla studentów Akademii: 24 maja od godz. 11:30, 25 maja - cały dzień oraz 26 maja - cały dzień.

Zmarł prof. dr hab. Czesław Głombik

Z bólem i smutkiem oraz w poczuciu niepowetowanej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. prof. dr. hab. Czesława Głombika

EUROSTUDENT - Opowiedz nam, co u Ciebie?

Bierzemy udział w największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów w formie ankiety internetowej – EUROSTUDENT. Jest to cykliczny projekt, który pozwala na uchwycenie trendów przydatnych w kształtowaniu polityki publicznej. Dołącz już dziś!