III Festiwal Studenckich Kół Naukowych AWF Katowice

22.11.2023 Nauka

III edycja Festiwalu Studenckich Kół Naukowych w Akademii Wychowania Fizycznego właśnie dobiegła końca. Ten rok był wyjątkowy! Podczas całodniowego wydarzenia mieliśmy okazję poznać reprezentacje 19 prężnie działających Studenckich Kół Naukowych (w tym ośmiu kół z Wydziału WF, czterech z Wydziału Fizjoterapii, sześciu z Wydziału Zarządzania oraz jedno Międzyuczelniane SKN).

Wśród prezentujących byli także debiutanci, którzy doskonale przybliżyli swoją działalność. Festiwal ten stał się nie tylko okazją do prezentacji badań i projektów, ale również inspirującą tradycją akademicką!

Wszystkim uczestnikom i organizatorom składamy serdeczne podziękowania za nieocenione zaangażowanie, kreatywność i zapał do dzielenia się wiedzą. To dzięki Wam akademicki świat nauki AWF jest tak żywy i dynamiczny!

Tradycyjnie już podczas festiwalu odbyły się wybory na najpopularniejsze Studenckie Koło Naukowe, a oto ich wyniki:

I miejsce -  SKN Manager Przyszłości "Be active" - zgarnęło aż 165 głosów, co stanowi 46,3% wszystkich głosów. Gratulujemy niesamowitego wkładu w dziedzinie zarządzania i aktywności fizycznej!

II miejsce -  SKN "Beyond The Brain - Interdisciplinary Team Work" - z imponującym wynikiem 39 głosów (11%). To SKN udowodniło, jak ważne są interdyscyplinarne badania w zakresie fizjologii wysiłku i treningu sportowego.

III miejsce -  SKN "Nutrition and Sports Performance Research Group" - z 23 głosami - (9%) pokazało, jak istotna jest nauka o żywieniu i jej wpływ na sportowe osiągnięcia.

Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich uczestników! Wasza praca i zaangażowanie są inspiracją dla nas wszystkich.

Do zobaczenia na IV Festiwalu Studenckich Kół Naukowych!