III Festiwal Studenckich Kół Naukowych AWF Katowice

15.11.2023 Nauka

Plakat III Festiwal Studenckich Kół Naukowych AWF Katowice

Zaproszenie na III Festiwal Studenckich Kół Naukowych AWF Katowice – 20 listopada 2023

Serdecznie zapraszamy na trzecią edycję Festiwalu Studenckich Kół Naukowych na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, która odbędzie się 20 listopada 2023 roku. Po dwóch poprzednich edycjach, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i okazały się wielkim sukcesem, ponownie otwieramy nasze drzwi dla wszystkich entuzjastów nauki, pasji i innowacji.

Czego możesz się spodziewać?

• Odkrywanie różnorodności: Poznaj fascynujący świat działalności studenckich kół naukowych AWF i ich dynamiczne projekty.
  • Możliwość dołączenia: Wykorzystaj szansę zapisania się do wybranych kół naukowych.
  • Głosowanie i nagrody: Uczestnicz w głosowaniu na najlepsze koło naukowe AWF Katowice.
  • Atrakcje nie tylko naukowe: Oczekuj mnóstwa dodatkowych atrakcji, przygotowanych przez członków kół.

Dlaczego warto dołączyć?

• Rozwijaj swoje pasje: To idealne miejsce do poszerzenia swoich zainteresowań.
  • Budowanie sieci kontaktów: Poznaj osoby o podobnych zainteresowaniach.
  • Inspiracja i motywacja: Zdobądź inspiracje do własnych projektów i badań.

Podsumowanie:

Data: Poniedziałek 20 listopada 2023
Godziny: od 9:00 do 14:00
Miejsce: Hala Wielofunkcyjna, Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach

Zapewniamy, że i ta edycja będzie inspirująca i energiczna!