Konkurs POP Science 2021: zgłoś siebie lub swoich faworytów!

30.06.2021 Aktualności
PyIIHC3jhcSHAAAAAElFTkSuQmCC

Do 6 lipca można zgłaszać propozycje nominacji do Nagrody POP Science Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE 2021. Wyróżnienie to przyznawane jest w wyniku otwartego konkursu osobom i przedsięwzięciom popularyzującym naukę. Każdy może zgłosić pomysły nominacji w pięciu kategoriach (zgłaszając siebie lub inną osobę).

Kategoria konkursu POP Science to:

1) wideoblog,

2) blog lub strona internetowa,

3) audycja radiowa lub podcast,

4) myśl globalnie, działaj lokalnie – pracownik uczelni działającej na terenie województwa śląskiego,

5) myśl globalnie, działaj lokalnie – mieszkaniec województwa śląskiego.

Dwie kategorie regionalne pozwalają na wyróżnienie tych osób, które upowszechniają wiedzę korzystając z różnych kanałów komunikacyjnych, będąc przedstawicielem uczelni lub działających bez takiej afiliacji (np. w szkole, organizacji pozarządowej).

Nominowanych spośród zgłoszeń wyłoni jury powołane przez organizatora Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE 2021, natomiast zwycięzców poznamy w wyniku głosowania zaplanowanego na jesień 2021 roku.

Formularze zgłoszeniowe do nagrody POP Science Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE 2021:

Zgłoś siebie/własną inicjatywę

Zgłoś inną osobę/inicjatywę

Regulamin Konkursu oraz Nagrody “POP Science”

Klauzula RODO dla uczestników konkursu