NAUCZYCIEL Z POWEREM - edycja 2024 za nami

22.05.2024 Aktualności

21 maja hala gimnastyczna w Kampusie AWF Katowice wypełniła się pasją i niesamowitą energią.

To wszystko za sprawą Warsztatów: „Nauczyciel z Powerem” zorganizowanych przez Zakład Teorii i Metodyki WF i Akademickie Centrum Kształcenia, które przyciągnęły grupę ponad 120 Nauczycieli Wychowania Fizycznego z całego regionu!

Nasi prowadzący przygotowali propozycje różnorodnych zajęć, w których aktywnie uczestniczyli wszyscy przybyli. Była m.in. Poleczka, piłka szwajcarska, ćwiczenia fitness do muzyki z ringo w różnych kombinacjach, kształtowanie koordynacji wzrokowo – ruchowej z wykorzystaniem piłek rekreacyjnych, aktywne wyzwania, „wf na chillu”.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w zabawie! Patrząc na entuzjazm uczestników, jesteśmy pewni, że zajęcia wychowania fizycznego w Państwa szkołach, zachęcą dzieciaki do aktywności i zaszczepią w nich pasję do kultury fizycznej, a:  „czym skorupka za młodu…”

Życzymy nieustającej radości z każdego dnia nauczania oraz niekończącego się POWERA!

Na zakończenie uczestnicy otrzymali certyfikaty.