Podcast Szkoła Mistrzów - #1 Jakub Majerski

05.05.2023 Aktualności

szkola_mistrzow_-_jakub_majerski.png

Już jest! Nasz najnowszy projekt PODCAST SZKOŁA MISTRZÓW EDUKACJA • SPORT • NAUKA.

Podcast tworzony przez społeczność akademicką Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. W naszym studio gościć będą wybitni sportowcy, naukowcy, członkowie sztabów szkoleniowych i medycznych pracujący z czołowymi sportowcami oraz pracownicy Katowickiej AWF. Gospodarzem podcastu jest dr Mateusz Gawełczyk -  asystent w Katedrze teorii i Praktyki Sportu oraz dietetyk w Polskim Związku Biathlonu.

Zapraszamy do wysłuchania premierowego odcinka z Jakubem Majerskim – naszym studentem, zawodnikiem AZS AWF Katowice i podzielenia się swoimi spostrzeżeniami. A może jest ktoś, kogo szczególnie chcą Państwo usłyszeć w kolejnych sesjach?

Spreaker - bit.ly/44zOlh1
Apple Podcasts - bit.ly/3VC9Olp