Podziękowanie za udział w XXI edycji Szlachetnej Paczki

17.12.2021 Aktualności

Szanowne Koleżanki, Koledzy Szanowne Władze Akademii Wychowania Fizycznego Jerzego Kukuczki w Katowicach

Po raz kolejny udało się! Zebraliśmy kwotę 4.340 zł. Umeblowaliśmy Pani Kasi cały pokój (na zdjęciu poniżej) oraz podarowaliśmy wszystkie rzeczy, o które prosiła. Spełniliśmy jej marzenia. Udowodniliśmy sobie, że warto pomagać.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły utworzone na zrzutce.pl konto oraz zapełniły kosz podarunkowy darami.

Zespół Szlachetnej Paczki

Podziękowania od Pani Kasi i Rodziny:

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki
Pani Katarzyna była bardzo zaskoczona prezentami, których się nie spodziewała. Nowe meble: łóżko, komoda, szafa, półki, stolik, lampa, były tak dużym zaskoczeniem, że nie potrafiła nic powiedzieć. Nie mogła uwierzyć, że to wszystko dla niej. Laptop oraz zawartość pozostałych paczek wywołały u niej uśmiech, co przy jej stanie zdrowia jest rzadkością. Pani Kasia bardzo dziękuje za nowe książki, które ma nadzieję pomogą jej ukończyć szkołę. Chciałaby w przyszłości pójść na studia.

Pani Kasia bardzo ucieszyła się z bonów podarunkowych na kwotę 1000 zł, za które może kupić sobie nowe buty, płaszcz i pozostałą odzież. Była zaskoczona również bonem w wysokości 350 zł na zakup żywności. Cieszyła się z nowej kołdry, koców i pościeli, które podarowali darczyńcy Państwa uczelni.

Młodsze rodzeństwo: Michał i Jacek po przywiezieniu paczek siedzieli i przyglądali się, o co chodzi. Po rozpakowaniu karabinu oraz hełmu planowali, który z nich pierwszy będzie się nimi bawić. Na widok helikoptera i samochodów oniemieli z radości. Pani Anna (mama) siedziała w fotelu zaskoczona, pozwalając dzieciom na rozpakowywanie paczek. Młodsza siostra Aleksandra, jak zobaczyła upragnione, różowe słuchawki wydała okrzyk radości.

Słowo od Rodziny

Rodzina bardzo dziękuję za wspaniałą paczkę, która dała im wiele radości i przywróciła nadzieję na lepsze życie.

Słowo od Wolontariusza

Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam przy tak wspaniałym projekcie poznać cudownych i życzliwych ludzi. Dziękuję Pani Kasi z AWF za zaangażowanie przez cały okres przygotowywania paczki. Bardzo dużo czasu poświęciłyśmy na uzgadnianie zakupów, jak i rozwiązywaniu różnych problemów, jest mi z tego powodu bardzo miło. Dziękuję również Pani Mirce z AWF, która włożyła wiele serca w przygotowaniu paczki. Współpraca z ludźmi z empatią jest wspaniałym doświadczeniem.
Dziękuję Wszystkim, którzy poświęcili swój czas oraz przyczynili się do tego, że Rodzina jest szczęśliwa. Daliście Państwo, pani Katarzynie i jej Rodzinie dużo radości.

Życzę Państwu pogodnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.