Seminarium Naukowe "Regeneracja w pracy managera"

10.11.2023 Aktualności

Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium Naukowym "Regeneracja w pracy managera", które odbędzie się 23 listopada o godzinie 9:30 (czwartek) w siedzibie Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, w Auli Centrum Badawczo Rozwojowego przy ul. Mikołowskiej 72a. Organizatorem wydarzenia jest Katedra Zarządzania Sportem i Turystyką AWF Katowice, Studenckie Koło Naukowe Manager Przyszłości „Be Active”, przy wsparciu Kampanii Społecznej #MisjaRegeneracja.

Dlaczego REGENERACJA na KIERUNKU ZARZĄDZANIE?

ponieważ poruszamy temat regeneracji w pracy managera, czyli absolwenta Wydziału Zarządzania Sportem i Turystyką. Nie koncentrujemy się na aspektach wyłącznie fizycznych czy rozważań o charakterze medycznym. Analizujemy zagadnienie szeroko pojętej regeneracji w sposób interdyscyplinarny, wszechstronny i w ujęciu profilaktycznym, patrząc przez pryzmat efektywności pracy managera wieloaspektowo i praktycznie.

Jaki jest CEL seminarium?

Naszym głównym celem jest przedstawienie wniosków badawczych, podstaw naukowych oraz aspektów praktycznych związanych z regeneracją w kontekście pracy managera. Chcemy zwiększyć świadomość społeczeństwa na temat istotnej roli i sposobów regenerowania się, aby poprawić efektywność i jakość życia zawodowego.

ADRESACI wydarzenia

Seminarium jest adresowane do różnych grup odbiorców, w tym absolwentów Kierunku Zarządzania, pracowników naukowych, dydaktycznych, studentów AWF Katowice, ekspertów, managerów oraz pracowników firm z działów HR. Zależy nam na stworzeniu przestrzeni do wymiany wiedzy i doświadczeń specjalistów z różnych dziedzin, m.in. aktywności fizycznej, psychologii, snu, żywienia, fizjoterapii i medycyny w obszarze regeneracji, ale w kontekście pracy zawodowej managera.

Kampania #MisjaRegeneracja

Seminarium jest częścią Kampanii Społecznej "Misja Regeneracja", mającej na celu krzewienie wiedzy na temat regeneracji w różnych sferach życia, w tym sporcie, pracy, nauce i codziennym funkcjonowaniu. Działa ona wspólnie z ekspertami w dziedzinie fizjoterapii, treningu motorycznego, psychologii oraz partnerem - marką Magniflex.

Czy WARTO wziąć udział w wydarzeniu?

Tematyka seminarium naukowego skupia się na aspekcie regeneracji w pracy managera, co jest raczej unikalnym podejściem. Chcemy zaprezentować interdyscyplinarną i wszechstronną perspektywę regeneracji, co może znacząco wpłynąć na efektywność i dobrostan zawodowy. Nasze wydarzenie to doskonała okazja do dzielenia się wiedzą, doświadczeniem oraz rozwijania sieci kontaktów, co mamy nadzieję przyczyni się do stworzenia platformy dyskusyjno - badawczej, której celem będzie opracowanie optymalnego modelu regeneracji, uwzględniającego wszelkie powyższe aspekty.

Osoby spoza AWF Katowice musza dokonać rejestracji.

Link do rejestracji: https://misjaregeneracja.org/seminarium-naukowe/

Liczba miejsc ograniczona.