XXIX Konferencja Studenckich Kół Naukowych i Doktorantów - podsumowanie

19.05.2023 Aktualności

photo-2023-05-11-19-07-361111.jpg

XXIX Konferencja Studenckich Kół Naukowych i Doktorantów, która odbyła się w dniach 11-12 maja w Brennej, zgromadziła ponad 50 studentów z reprezentujących wszystkie wydziały AWF Katowice. Gościnnie  na konferencji występowali także studenci i doktoranci AWF Krakowów oraz Uniwersytetu Śląskiego. Wydarzenie stanowiło platformę dla prezentacji i wymiany myśli na tematy naukowe z szeroko rozumianego obszaru kultury fizycznej.

W trakcie dwudniowego spotkania przedstawiono 33 prezentacje, które wyróżniały się bardzo wysokim poziomem naukowym. Młodzi naukowcy mieli okazję zaprezentować wyniki swoich badań, a także dyskutować na ich temat z innymi uczestnikami konferencji.

Konferencja była także okazją do uhonorowania najlepszych prac. Wyróżnienia zostały przyznane dla najlepszych prezentacji w sekcji Szkoła Doktorska i Nauki o Kulturze Fizycznej.

Wyróżnienia uzyskali:

Szkoła Doktorska

1 stopnia – ex aequo Eliza Gaweł i Zuzanna Komarek
2 stopnia – ex aequo Magdalena Kaszuba z Łukaszem Nowakowskim i Marią Wysogląd
3 stopnia – Dariusz Ozner

Studia I i II stopnia:

1 stopnia – Natalia Sokulska
2 stopnia – ex aequo Agata Latocha oraz Agnieszka Greń
3 stopnia – Jonatan Helbin

Konferencja Studenckich Kół Naukowych i Doktorantów jest ważnym wydarzeniem naukowym, które przyczynia się do promowania naukowego ducha wśród młodych badaczy, dzięki pracy opiekunów naukowych SKN. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konferencji za ich zaangażowanie w ruch naukowy i jednocześnie gratulujemy znakomitych wystąpień. Dziękujemy także komitetowi organizacyjnemu za sprawny przebieg konferencji oraz naukowemu za ich bezcenny  wkład merytoryczny. Dzięki pracy wszystkich zaangażowanych osób można podsumować to cykliczne wydarzenie jako bardzo udane i owocne. Już dzisiaj zapraszamy w przyszłym roku do udziału w jubileuszowej 30-tej Konferencji Studenckich Kół Naukowych i Doktorantów, która z pewnością będzie równie udana.