Studia doktoranckie - Karta praktyk

Doktoranci kształcący się w ramach Studiów Doktoranckich

Do pobrania: KARTA PRAKTYK I DZIAŁALNOŚCI BADAWCZEJ DOKTORANTA

Ze względu na zaistniałą sytuacje związaną z pandemią COVID, proszę o przesłanie KARTY PRAKTYK I DZIAŁALNOŚCI BADAWCZEJ DOKTORANTA (zastępuje dotychczasową Kartę Praktyk Doktoranta) w formie elektronicznej (ksero z podpisami) lub przedłożenie jej osobiście w biurze obsługi Szkoły Doktorskiej (pokój 8). Karta powinna zawierać informacje dotyczącą prowadzenia zajęć (praktyk) w formie zdalnej w semestrze letnim 2020.

W przypadku kiedy doktorant takich praktyk nie przeprowadził należy podać informację o prowadzonej działalności analitycznej dotyczącej wyników badań wykonanych przed pandemią (w opisie szczegółowo podać należy cel badań, ilość badanych oraz daty przeprowadzonych badań) lub informację o przygotowywaniu publikacji naukowych (w opisie podać należy tytuł publikacji i autorów oraz przewidywany termin wysłania artykułu i nazwę periodyku do którego artykuł będzie wysyłany lub został wysłany).

Jeżeli doktorant przygotowuje dysertację (doktoranci kończący 8 semestr oraz pozostający na przedłużeniach), taka informacja powinna również zostać zamieszczona z jednoczesnym doprecyzowaniem na jakim etapie jest przygotowywana dysertacja i przewidywanym terminem ukończenia dysertacji oraz jej formę (monografia autorska czy monotematyczny cykl publikacji lub rozdziałów monografii).

W przypadku osób zatrudnionych w AWF Katowice, proszę o odpowiednie ustosunkowanie się do Cz. 3. KARTY PRAKTYK I DZIAŁALNOŚCI BADAWCZEJ DOKTORANTA. Osoby te zwolnione będą z konieczności informacji dotyczących praktyk dydaktycznych. Nie są jednak zwolnione z informacji dotyczących prowadzonych badań i etapu na którym znajduję się, w aspekcie dysertacji doktorskiej.

Kierownik Szkoły Doktorskiej i Studiów doktoranckich

prof. dr hab. Adam Maszczyk