Odwołane zajęcia w auli w dniu 18.05.2022 r.

W związku z Konferencją "Perspektywy rozwoju turystyki zdrowotnej na Warmii i Mazurach oraz Śląski" odwołuję zajęćia w dniu 18 maja 2022r., które odbywając się w Auli im. Lechosława Deca

Delegacja Philips Sport & Healthcare Solutions gościła w AWF Katowice

W dn. 9 maja 2022 międzynarodowa delegacja przedsiębiorstwa Philips zrealizowała wizytę studyjną w Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. W wizycie uczestniczył Thomas Schoenen, Globalny Lider ds. Rozwiązań w Medycynie Sportowej w Philips, który przedstawił doświadczenia Philipsa we współpracy z sektorem wychowania fizycznego, w tym w sporcie wyczynowym jak i amatorskim.

09.05.2022

XIII Katowicki Festiwal Biegowy im. Jerzego Kukuczki

W sobotnie przedpołudnie w Katowickim Parku Leśnym Muchowiec odbył się XIII Katowicki Festiwal Biegowy im. Jerzego Kukuczki. Uczestnicy startowali w następujących konkurencjach:

08.05.2022

Konferencja Studenckich Kół Naukowych i Doktorantów, Brenna 5-6 maja 2022

Podczas Konferencji Studenckich Kół Naukowych i Doktorantów, która odbyła się 5-6 maja w Brennej, przyznane zostały wyróżnienia w trzech kategoriach: Szkoła Doktorska, Nauki Fizjologiczno-Medyczne oraz Nauki o Kulturze Fizycznej. Poziom naukowy wszystkich wystąpień był bardzo wysoki. Pierwsi autorzy oprócz wyróżnień otrzymali także atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wszystkim laureatom gratulujemy, niemniej jednak gratulacje oraz podziękowania należą się wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom naukow

Stoisko Promocyjne Akademickiego Biura Karier- 10 maja 2022 r.

Tym razem spotkasz się z pracownikami Akademii SMS Tychy, dzięki czemu zdobędziesz wyjątkową szansę na dzielenie się swoimi umiejętnościami sportowymi z najmłodszymi min. jako trener lub instruktor piłki nożnej !

05.05.2022

W dniach 5-6 maja 2022 roku w Brennej odbędzie się Konferencja Studenckich Kół Naukowych i Doktorantów "Zagadnienia kultury fizycznej i zdrowia w badaniach młodych naukowców”

26.04.2022

Dr Jakub Karpiński nominowany do pierwszej w historii Komisji Kształcenia Trenerów

Mamy ogromną przyjemność poinformować o nominacji Doktora Jakuba Karpińskiego, Trenera Głównego sekcji pływania AZS AWF Katowice do powołanej przez Europejską Federację Pływacką (LEN) pierwszej w historii Komisji Kształcenia Trenerów. Gratulujemy!

26.04.2022

Śląska Nagroda Naukowa 2022

Nagroda przyznawana jest badaczom i twórcom, którzy w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju nauki i prezentują wybitne osiągnięcia artystyczne, jak również promują śląską naukę na arenie krajowej i międzynarodowej. Nagroda może być przyznana za całokształt osiągnięć lub za osiągnięcia uzyskane w ciągu 2 lat poprzedzających rok przyznania nagrody.