Legia Akademicka – V Edycja Programu

Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, podobnie jak w latach minionych, zamierza przystąpić do programu ochotniczego szkolenia wojskowego studentów „Legia Akademicka” realizowanego w roku akademickim 2021/2022.

Conversation Club, czyli AWF Katowice na angielskiej ścieżce

Zapraszam Studentów AWF Katowice na spotkanie informacyjne Conversation Club’u, które odbędzie się 10 listopada 2021 roku (środa) o godzinie 17.00

04.11.2021

Rekrutacja przedłużona !! Bezpłatne certyfikowane szkolenia dla studentów AWF Katowice

szkolenia prowadzące do uzyskania kwalifikacji w zakresie: • Instruktora narciarstwa • Instruktora snowboardu • Instruktora żeglarstwa jachtowego • Instruktora kajakarstwa • Instruktora windsurfingu

28.10.2021

Rozwiń swoje umiejętności, skorzystaj z bezpłatnych kursów online i dołącz do swojego CV nowy certyfikat „EVENT MANAGERA”

Zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń pt. „Zarządzanie w branży MICE”, czyli w turystyce biznesowej, dostępnych na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online.

Stypendia Santander #LifeLongLearning 4Q2021

W ramach współpracy z Santander Universidades po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić studentów, doktorantów i pracowników do udziału w projektach rozwojowych.

AWF Katowice rozpoczyna współpracę z SKKP!

Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach podpisała List Intencyjny z SKKP Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, deklarując współpracę w ramach projektu szkoleniowego „Zarządzanie w branży MICE”. Współpraca polega na udostępnianiu przez Uczelnię studentom bezpłatnych szkoleń z platformy edukacyjnej Akademia SKKP online, które stanową kompendium wiedzy o branży MICE.

Legitymacje ISIC

Od października br można przedłużać lub wyrabiać nowe legitymacje ISIC AZS. Koszt najniższego wariantu ubezpieczenia (wartość ubezpieczenia 6500zł) to kwota 50zł, kolejne to 95zł (wartość ubezpieczenia 25000zł) i 1050zł (wartość ubezpieczenia 65000zł)

Godziny rektorskie w dniu 8 października 2021 r.

W związku z Uroczystą Inauguracją Roku Akademickiego 2021/2022, która odbędzie się w dniu 8 października 2021 r. o godz. 11.00., ogłaszam godziny rektorskie dla studentów Akademii.