Legia Akademicka – V Edycja Programu

15.11.2021 Aktualności Student

Baner Legia Akademicka V edycja programu

Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, podobnie jak w latach minionych, zamierza przystąpić do programu ochotniczego szkolenia wojskowego studentów „Legia Akademicka” realizowanego w roku akademickim 2021/2022.

Do projektu przystąpić będą mogli studenci (studiów pierwszego stopnia, studiów drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich) uczelni publicznych i niepublicznych dowolnego roku studiów, którzy posiadają obywatelstwo polskie.

Program Legii Akademickiej składa się z 2 etapów:

1. Etap - zajęcia teoretyczne realizowane na terenie AWF Katowice w okresie od lutego do marca 2022 r.
  2. Etap - praktyczny, w wytypowanych jednostkach wojskowych w okresie od lipca do września 2022 roku.

Rekrutacja w naszej Uczelni (moduł podstawowy i podoficerski) trwa do 20 grudnia 2021 r.

Aby wziąć udział w V edycji programu należy wypełniony i podpisany wniosek (wraz z zaświadczeniem stwierdzającym, że jest się studentem) złożyć w sekretariacie Wydziału Zarządzania Sportem i Turystyką, 40-065 Katowice, ul. Mikołowska 72A, p. 224 bud.A, lub przesłać pocztą na adres: Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach, 40-065 Katowice, ul. Mikołowska 72A, z dopiskiem „Legia Akademicka”.

Wniosek ochotnika.pdf

Więcej informacji na temat programu znajdziecie na stronach:

Kontakt: