24.06.2022

Zwycięstwo AWF Katowice w klasyfikacji medalowej Akademickich Mistrzostw Polski 2021/2022

Dominacja Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach w klasyfikacji medalowej Akademickich Mistrzostwach Polski 2021/2022!

AWF Katowice od 5 lat niezmiennie najlepszą uczelnią wg rankingu "Perspektywy"!

„Tkwi we mnie coś takiego, co sprawia, że nie interesuje mnie gra o małe stawki. Dla mnie liczy się jedynie „naj.”“ — Jerzy Kukuczka

Przygotowanie do testów sprawnościowych na AWF Katowice

Wszystkich zainteresowanych rekrutacją na studia w Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach zapraszamy na zajęcia przygotowujące do testów sprawnościowych na naszej uczelni! W programie przewidziane są zajęcia z gimnastyki, lekkoatletyki, gier zespołowych, pływania oraz toru przeszkód.

GODZINY REKTORSKIE

Decyzją JM Rektora prof. dr. hab. Grzegorza Jurasa w dniu 17 czerwca obowiązują godziny rektorskie dla studentów AWF Katowice.

Trwa rekrutacja na STUDIA PODYPLOMOWE 2022/2023

Osoby zainteresowane podjęciem kształcenia w Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach zapraszamy do

Narodowa Reprezentacja Akademicka

Ponad 560 studentów będzie równolegle z kształceniem kontynuować swoją karierę sportową w ramach III edycji programu „Narodowa Reprezentacja Akademicka”.

Zakończenie IV edycji Programu Szkoleniowego ILP

Uczestniczki i uczestnicy IV edycji Programu Szkoleniowego zostali podzieleni na trzy grupy, w których odbywali praktyki na jachcie #ILovePoland, po pięć dni każda grupa. Dzień rozpoczynał się od zajęć teoretycznych, podczas których adepci poznawali kolejne niuanse manewrów i pracy żaglami, następnie odbywały się treningi „na sucho", po którym już na wodze ćwiczono poszczególne elementy, stopniując trudność z dnia na dzień.

Społeczna Odpowiedzialność Uczelni

Miło nam poinformować, że Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach dołączyła do grona sygnatariuszy Deklaracji Społecznej Odpowiedzialności Uczelni (DSOU).