Akademickie Mistrzostwa Polski w Szermierce

Zwycięstwem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach zakończyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w szermierce, które w niedzielę były rozgrywane w Warszawie. Trzech ubiegłorocznych mistrzów obroniło status najlepszych w swoich konkurencjach.

68. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego

W niedzielę na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbył się 68. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego. Na starcie mogliśmy obserwować zawodników reprezentujących AZS AWF Katowice na czele z naszymi medalistami olimpijskimi, którzy osiągali bardzo obiecujące wyniki.

Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w Pływaniu

W sobotę zakończyły się Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu. Zawodnicy reprezentujący klub AZS AWF Katowice zwyciężyli w klasyfikacji medalowej zarówno seniorów, jak i młodzieżowców, natomiast w punktowej klasyfikacji generalnej zajęli drugie miejsce ustępując jedynie gospodarzom – KU AZS UMCS Lublin. Ostatecznie katowiczanie zdobyli 16 medali w kategorii OPEN (7 złotych, 5 srebrnych, 4 brązowe) oraz 13 w klasyfikacji młodzieżowców (7 złotych, 3 srebrne, 3 brązowe).

Akademickie Centrum Medyczne AWF Katowice rozpoczyna pierwszy projekt

Powołana w zeszłym roku spółka Akademickie Centrum Medyczne rozpoczyna pierwszy projekt, który ma uchronić najmłodszych przed zdrowotnymi i społecznymi skutkami wad podstawy i otyłości. Projekt obejmie uczniów publicznych szkół podstawowych, szczególnie tych z młodszych klas.

Dzień otwarty - AWF Katowice - podsumowanie

Dzień Otwarty AWF Katowice za nami! Dziękujemy za przybycie na Dzień Otwarty AWF Katowice w programie którego odbyły się ciekawe wykłady i warsztaty dzięki, którym mieliście możliwość zapoznania się z naszymi wykładowcami, studentami i infrastrukturą.

6. ŚFN KATOWICE: ogłaszamy datę!

Szósta edycja Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE odbędzie się w dniach 3 – 5 grudnia 2022 r. Wracamy do Międzynarodowego Centrum Kongresowego!

6. ŚFN KATOWICE: poznaj szczegóły wydarzenia!

Dla wszystkich spragnionych wiedzy i rozrywki mamy doskonałą wiadomość! 1 czerwca o godzinie 12:35 ogłosimy szczegółowe informacje na temat kolejnej, 6. edycji Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE!

Dzień otwarty AWF Katowice

Zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY AWF Katowice ! Ruszamy już 1 czerwca 2022 roku od godziny 9:00 na Campusie AWF Katowice przy ulicy Mikołowskiej 72a.