VI Seminarium Naukowe AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA A SPRAWNOŚĆ FUNKCJONALNA

w imieniu Komitetu Naukowego oraz Komitetu Organizacyjnego zapraszam na VI Seminarium Naukowe poświęcone aktywności fizycznej (rekreacyjnej, turystycznej, sportowej) w kontekście wyzwań współczesnej cywilizacji.

Konkurs Akademickiego Biura Karier "Świadomie w rynek pracy"

Drodzy Studenci i Doktoranci AWF Katowice, trwa Konkurs Akademickiego Biura Karier pt: "Świadomie w rynek pracy".

09.04.2022

Konkurs fotograficzny dla studentów – Discover Europe

Discover Europe to największy studencki konkurs fotograficzny w Europie, który jest organizowany przez Związek stowarzyszeń ESN Polska. Konkurs utrzymany jest w tematyce podróży, odkrywania kontynentu i kształtowania tożsamości europejskiej. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Rekrutacja do programu Erasmus+

Uprzejmie przypominamy, że czas rekrutacji na studia zagraniczne w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2022/23 kończy się już w nadchodzący piątek 8.04. 2022r. Do piątku włącznie oczekujemy na zgłoszenia on-line jak i wersję papierową formularza rejestracyjnego. Dokument prosimy dostarczyć do Biura Erasmus+, pokój 133A, Nowa Hala.

Conversation Club, czyli AWF Katowice na angielskiej ścieżce

Zapraszam Studentów AWF Katowice na spotkanie informacyjne Conversation Club’u; które odbędzie się 05 kwietnia 2022 roku (wtorek) o godzinie 18.00 na platformie Teams (kod dostępu: ur34zyt).

Продовжи навчання з AWF Katowice

Дорогі українські студенти! Якщо через війну в Україні Ви були вимушені перервати своє навчання в університеті, запрошуємо в AWF Katowice, допоможемо Вам отримати бажаний напрям навчання.

Rocznica urodzin patrona AWF Katowice - Jerzego Kukuczki

24 marca to bardzo ważna data w kontekście historii naszej uczelni, bo to właśnie tego dnia 1948 roku na świat przyszedł patron Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach – Jerzy Kukuczka. Najwybitniejszy polski alpinista, drugi człowiek na Ziemi, który zdobył Koronę Himalajów i Karakorum do dziś jest uważany za jedną z najważniejszych postaci w historii światowego himalaizmu. Gdyby nie tragiczna w skutkach wyprawa na Lhotse w 1989 roku Jerzy Kukuczka skończyłby dziś 74 lata.