17.12.2020

V Seminarium Naukowe aktywność fizyczna a sprawność funkcjonalna w kontekście zrównoważonego rozwoju

W imieniu Komitetu Naukowego oraz Komitetu Organizacyjnego zapraszam na V Seminarium Naukowe poświęcone aktywności fizycznej (rekreacyjnej, turystycznej, sportowej) w kontekście zrównoważonego rozwoju. Założeniem Seminarium jest stworzenie wieloaspektowej platformy prezentacji najnowszych wyników prac badawczych i naukowych związanych z szeroko rozumianą dziedziną nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Spotkanie będzie również okazją do wymiany doświadczeń, wiedzy jak i poglądów prezentowanych przez

Rusza IV edycja programu „Legia Akademicka” w roku akademickim 2020/2021

Legia Akademicka to program skierowany do studentów, zarówno kobiet jak i mężczyzn, którzy chcą odbyć szkolenie wojskowe, uzyskać stopień wojskowy i myślą o przyszłej służbie zawodowej. Program jest realizowany od 2017 roku, a obecnie koordynuje go Biuro do spraw Programu „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”. Na program składa się szkolenie teoretyczne realizowane w trakcie studiów.

Program Erasmus +

Drodzy Studenci, Zapraszamy do dodatkowej rekrutacji na wyjazdy w ramach Programu Erasmus +. Każdy z Państwa może wziąć udział w wyjeździe na studia bądź zrealizować płatną, zagraniczną praktykę studencką, jak również absolwencką.

Wytyczne odnośnie organizacji zajęć dydaktycznych w grudniu 2020 r.

Drodzy Studenci, Drodzy Nauczyciele Akademiccy, W celu zapewnienia bezpieczeństwa Społeczności Akademickiej oraz Państwa Rodzinom ...

Zasady postępowania COVID-19

Szanowni Państwo proszę zapoznać się z zasadami postępowania związanymi z pandemią COVID-19 dla poszczególnych grup.

Nagroda w konkursie Innowator Śląska 2020 z udziałem pracowników AWF Katowice

Ideą Konkursu jest promowanie i nagradzanie najbardziej innowacyjnych podmiotów z województwa śląskiego. Wyróżniamy te firmy i instytucje badawczo – rozwojowe, które podejmują się nowatorskich zmian wprowadzając najnowocześniejsze technologie, nowe produkty czy usługi i osiągają dzięki temu sukcesy biznesowe lub naukowe.

Nowe wytyczne odnośnie kształcenia w AWF Katowice

rodzy Pracownicy, Drodzy Studenci Podjęta została decyzja o przedłużeniu do dnia 29 listopada br. okresu prowadzenia wszystkich zajęć dydaktycznych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych, studiach podyplomowych oraz w ramach kształcenia doktorantów.