Rusza konkurs na najlepsze prace magisterskie „TERAZ POLSKA TURYSTYKA”

01.02.2022 Aktualności Student
konkurs_1_b.jpg
Polska Organizacja Turystyczna i Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego zapraszają młodych, ambitnych studentów i absolwentów studiów magisterskich do startu w konkursie „Teraz Polska Turystyka”.

„Teraz Polska Turystyka” to konkurs na najlepsze prace magisterskie z szeroko rozumianego obszaru polskiej turystyki: jej rozwoju, promocji, konkurencyjności czy koncepcji marketingowych. W rywalizacji mogą brać udział studenci i absolwenci studiów magisterskich, których:

• prace dotyczą turystyki krajowej lub przyjazdowej do Polski,
  • prace zostały obronione i ocenione co najmniej na stopień bardzo dobry.
  • prace zostały obronione w okresie nie wcześniejszym niż po 1 stycznia 2020 roku.

Celem konkursu jest promocja młodych talentów, których pasja i poziom wiedzy o aktualnych trendach czy koncepcje marketingowe o polskiej turystyce zostały starannie zwarte w obronionych pracach magisterskich, wzrost rozpoznawalności potencjału polskiej gospodarki turystycznej, wykreowanie pozytywnego wizerunku Polaków, pokazanie ich dokonań oraz ich wyróżnienie, jako przyszłych liderów i profesjonalistów w turystyce oraz wymiana i porównanie doświadczeń oraz osiągnięć dydaktycznych różnych środowisk akademickich.

więcej informacji https://bit.ly/3uiE210