AMP w Unihokeju

W miniony weekend w Warszawie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w unihokeju. Reprezentacja Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach

Akademickie Mistrzostwa Polski w badmintonie

W ubiegły weekend w Łaziskach Górnych rozegrane zostały Akademickie Mistrzostwa Polski w badmintonie. Po raz pierwszy w historii reprezentacja Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach może poszczycić się zwycięstwem w klasyfikacji generalnej w tej dyscyplinie sportu. Ponadto nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników turnieju powędrowały do reprezentantów AWF Katowice – Kornelii Marczak oraz Wiktora Treckiego.

W śniegu i błocie wykręcili 5 medali w ramach AMŚ

W niedzielne południe (3 kwietnia) w gronie bez mała 300 rowerzystów stanęła na starcie nasza uczelniana reprezentacja kolarska. (studenci: Aleksandra Pięta, Rafał Loranc, Maciej Pindel, Michał Neumann, Michał Caputa oraz dr Grzegorz Mikrut).

Akademickie Mistrzostwa Polki - Strzelectwo Sportowe

W zakończonych 3 kwietnia 2022 w Bydgoszczy zawodach w Strzelectwie Sportowym jedyna nasza reprezentantka – studentka Wioletta Pawluczek po raz kolejny wywalczyła złoty medal w konkurencji 25m pistolet sportowy 30+30 strzałów. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Akademickie Mistrzostwa Polski w pływaniu 2022

W miniony weekend w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w pływaniu. Akademię Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki reprezentowała pokaźna, bo aż 31 osobowa grupa pływaków wraz z trenerami - Michałem Skórą oraz Jakubem Karpińskim. Nasi zawodnicy nie dali szans rywalom zwyciężając w klasyfikacji generalnej wszystkich startujących uczelni oraz w rywalizacji kobiet i mężczyzn wśród uczelni wychowania fizycznego. Łącznie #teamAWFKatowice przywiózł z Łodz

Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2022

W miniony weekend w Pile odbyły się również Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo. Katowicki AWF reprezentowało 12 zawodników, którzy łącznie zdobili 10 medali co ostatecznie dało im zwycięstwo w klasyfikacji generalnej tegorocznych zawodów. W zawodach wzięło udział 250 zawodników reprezentujących 47 uczelni.

Wytyczne dotyczące zajęć dydaktycznych

Aktualne wytyczne dotyczące zajęć dydaktycznych odbywających się w trakcie Pandemii.

Od 24 stycznia 2022 r. wszystkie egzaminy będą się odbywały w formie zdalnej

Uwaga! Zgodnie z Zarządzeniem Rektora 3/2022, od 24 stycznia 2022 roku wszystkie egzaminy odbywają się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.