Sukces Studentów kierunku Fizjoterapia

Uprzejmie informujemy, że w zorganizowanym przez KIF konkursie na najlepszą pracę magisterską z zakresu fizjoterapii zostali wyróżnieni absolwenci naszego Wydziału:

WF z AWF – Aktywny powrót do szkoły - podsumowanie pierwszego etapu

I etap szkolenia dla nauczycieli wychowania fizycznego organizowanego przez AWF Katowice w ramach Projektu Ministerstwa Edukacji i Nauki „WF z AWF – Aktywny powrót do szkoły” - kompleksowego programu którego Celem jest poprawa i monitoring stanu kondycji fizycznej dzieci i młodzieży po powrocie do zajęć stacjonarnych – walka ze skutkami pandemii koronawirusa, dobiegł końca.

17.12.2021

Podziękowanie za udział w XXI edycji Szlachetnej Paczki

Szanowne Koleżanki, Koledzy Szanowne Władze Akademii Wychowania Fizycznego Jerzego Kukuczki w Katowicach Po raz kolejny udało się! Zebraliśmy kwotę 4.340 zł. Umeblowaliśmy Pani Kasi cały pokój (na zdjęciu poniżej) oraz podarowaliśmy wszystkie rzeczy, o które prosiła. Spełniliśmy jej marzenia. Udowodniliśmy sobie, że warto pomagać. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły utworzone na zrzutce.pl konto oraz zapełniły kosz podarunkowy darami.

17.12.2021

Przedłużona rekrutacja na studia podyplomowe 2021/2022 w Akademickim Centrum Kształcenia

System rekrutacji w roku akademickim 2021/2022 zostaje otwarty do końca stycznia 2022, dla kierunków, które nie zostały uruchomione z powodu zbyt małej liczby uczestników.

Modernizacja oprogramowania platformy e-learningowej Moodle AWF Katowice

W związku z modernizację i aktualizacją oprogramowania platformy e-learningowej Moodle AWF Katowice dostęp do jej zasobów będzie ograniczony w dniach 27-29 grudnia 2021r.

Olimpiada Młodych Fizjoterapeutów „Fizjoderby Śląska".

W dniu 5 listopada 2021 roku w budynku Rektoratu SUM w Katowicach, w sali Senatu, odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów laureatom konkursu oraz prelegentom. Gratulujemy zajęcia drugiego miejsca naszej studentce Pani Agacie Grabowskiej oraz wszystkim uczestnikom.

10.12.2021

Podpisano umowę współpracy pomiędzy AWF Katowice, a Akademią Piłki Nożnej SMS Tychy

Realizacja badań naukowych, wspieranie się w prowadzonej działalności edukacyjnej i szkoleniowej, podejmowanie działań na rzecz rozwoju stron w zakresie ich aktywności statutowej, organizacja wspólnych przedsięwzięć (w tym imprez) oraz wzajemna promocja bieżącej

Spotkanie naukowe Instytutu Nauk o Sporcie

W pierwszy dzień grudnia w Auli Instytutu Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu odbyło się spotkanie naukowe Instytutu Nauk o Sporcie podczas którego, Zespoły Badawcze przedstawiły aktualnie prowadzone badania, uwzględniając ich nowatorskie aspekty metodologiczne i poznawcze oraz dalsze perspektywy badań w tym zakresie.