07.02.2023

Pokaż, jak nauka może zmienić świat – zgłoś swoje aktywności do programu 7. ŚFN KATOWICE!

Chciałbyś/chciałabyś podzielić się swoimi naukowymi lub artystycznymi osiągnięciami z szeroką publicznością, a przy okazji wziąć udział w wydarzeniu, które oficjalnie rozpocznie obchody Europejskiego Miasta Nauki 2024? Zgłoś propozycję aktywności do programu siódmej edycji Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE.

BEZPŁATNE certyfikowane szkolenia dla studentów AWF Katowice

Zapraszamy studentów AWF Katowice na BEZPŁATNE certyfikowane szkolenia prowadzące do uzyskania kwalifikacji w zakresie: Ratownictwa Wodnego, Menedżera Sportu, Specjalisty ds. Żywienia i Suplementacji w Sporcie

Spotkanie Informacyjne Erasmus+Sport

Dzisiaj w Auli Instytutu Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu odbyło się kolejne spotkanie organizowane przez Centrum Innowacji Erasmus+ InnHub. Tym razem tematem głównym były możliwości współpracy organizacji i instytucji realizowane w sektorze Erasmus+Sport.

Erasmus+ Sport – spotkanie informacyjne

Wydarzenie odbędzie się 3 lutego 2023 r., godz. 9:00-12:30, w Katowicach – Aula, Instytut Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu, AWF Katowice. Udział w spotkaniu jest nieodpłatny, ale wymaga wcześniejszego zarejestrowania się poprzez formularzuwaga, link otwiera się w nowej karcie. Celem jest przedstawienie potencjalnym wnioskodawcom informacji na temat działań w ramach Mobilności edukacyjnych (Akcja 1) oraz Współpracy organizacji i instytucji (Akcja 2) możliwych do zrealizowania w sektorze Erasmus+ S

Nabór ekspertów do programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027

Nabór rozpoczyna się 20 stycznia 2023 r. i prowadzony jest w trybie ciągłym. Oznacza to, że do momentu zamieszczenia na stronie programu komunikatu o jego zakończeniu, będzie można stale aplikować o wpis do Wykazu ekspertów FE SL 2021-2027 (dalej: wykaz). Osoby aplikujące, po pozytywnym przejściu naboru, wpisane zostaną do wykazu. Nabór ekspertów prowadzony jest w zakresie dziedzin wskazanych na Liście dziedzin objętych FE SL 2021-2027.

Pracownicy AWF Katowice w Radach PLAD oraz POLADA!

Miło nam poinformować o powołaniu Pani Doktor Marty Nowackiej-Chmielewskiej w skład Rady Polskiego Laboratorium Antydopingowego oraz Pana prof. dr. hab. Andrzeja Małeckiego na przewodniczącego Rady Polskiej Agencji Antydopingowej.

I Turniej Badmintona pod patronatem JM Rektora AWF Katowice

W dniu 13.01.2023 na Starej Hali rozegrany został pierwszy w historii Turniej Badmintona pod patronatem JM Rektora AWF Katowice, w którym wzięło udział ponad 60 uczestników!

Spotkanie dotyczące Legii Akademickiej

W dniu 17 stycznia 2023 r. na terenie AWF Katowice zorganizowano spotkanie z przedstawicielem Wojskowego Centrum Rekrutacji w Katowicach, które miało na celu zapoznanie studentów z nowymi zasadami rekrutacji do ochotniczego szkolenia wojskowego studentów i absolwentów uczelni wyższych w ramach Legii Akademickiej.