Międzynarodowy Dzień Studenta

Drodzy Studenci, z okazji dzisiejszego święta, Międzynarodowego Dnia Studenta życzę Wam sukcesów w nauce i w życiu osobistym. Miejcie odwagę w podejmowaniu decyzji i wyznaczaniu nowych zadań. Dokonujcie dobrych wyborów i bądźcie wytrwali w dążeniu do osiągnięcia zamierzonych celów. Realizujcie swoje marzenia!

Uczelniany Dzień Jakości Kształcenia AWF Katowice

Już 16 listopada 2022 roku odbędzie się Uczelniany Dzień Jakości Kształcenia w ramach Międzynarodowego Kongresu Jakości Kształcenia.

I Ogólnopolska Konferencja Naukowa Work - Life Balance we współczesnym świecie

Kierownik katedry bezpieczeństwa wewnętrznego Akademii Wychowania Fizycznego Im. Jerzego Kukuczki w Katowicach prof. dr hab. Jadwiga Stawnicka ma zaszczyt zaprosić na

10.11.2022

Wspominamy zmarłych pracowników Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach

Listopad jest miesiącem, w którym wspominamy zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół, a także współpracowników.

08.11.2022

Serdecznie zapraszamy na II Festiwal Studenckich Kół Naukowych Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach.

Rozdanie Dyplomów Doktorskich 2022

W dniu 28 października br. w Auli im. Lechosława Deca odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów doktorskich. W wydarzeniu uczestniczył JM Rektor AWF Katowice prof. dr hab. Grzegorz Juras oraz Prorektor ds. Nauki dr hab. Bogdan Bacik prof. AWF.

FizjoDerby Śląska – II Olimpiady Młodych Fizjoterapeutów

Tegoroczne wydarzenie współorganizowane jest wraz z Akademią Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach.

33. Rocznica Śmierci Jerzego Kukuczki

Dziś mijają dokładnie 33 lata od tragicznej śmierci patrona naszej uczelni Jerzego Kukuczki. Najsłynniejszy polski himalaista zginął 24 października 1989 roku na wysokości 8300m podczas próby wejścia na Lhotse nową drogą przez niezdobytą wówczas południową ścianę.