Rozkład zajęć POWER 3.5 moduł II

Szczegółowy rozkład zajęć dla studentów, którzy zostali zakwalifikowani do projektu POWER 3.5 moduł II w zakresie Menadżera Sport, Specjalisty ds. żywienia oraz ratownika wodnego.

Podaruj 1,5% dla Kacperka!

Zbliża się okres rozliczeniowy a wraz z nim podejmowanie decyzji na jaki cel przekazać swój 1,5% podatku. Zachęcamy do przekazania go synowi naszego pracownika. Kacper wymaga ciągłej, wielospecjalistycznej opieki pediatrycznej, rehabilitanta, pedagoga, psychologa, kardiologa, neurologa, neurologopedy, okulisty, audiologa, gastrologa... Koszty rehabilitacji, zakupu leków, sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego, turnusów rehabilitacyjnych są bardzo wysokie.

Dzień otwarty AWF Katowice

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym w AWF Katowice - Szkole Mistrzów, który odbędzie się 23 lutego 2023 roku na Campusie AWF Katowice przy ul. Mikołowskiej 72a.

Aktywne konsultacje - pływanie

Z inicjatywy Zakładu Pływania i Ratownictwa Wodnego w miesiącu lutym na pływalni Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach odbędą się aktywne konsultacje dla studentów, którzy chcą poprawić umiejętność techniczne z pływania pod okiem specjalistów.

07.02.2023

Stanowisko Konferencji Rektorów Akademii Wychowania Fizycznego w sprawie udziału rosyjskich i białoruskich sportowców w XXXIII IO Paryż 2024

Dnia 6 lutego 2023 r. w Zakopanem odbyło się posiedzenie Konferencji Rektorów Akademii Wychowania Fizycznego, podczas którego Rektorzy poparli stanowisko Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego w sprawie ewentualnego udziału rosyjskich i białoruskich sportowców w Igrzyskach XXXIII Olimpiady Paryż 2024 r.

07.02.2023

Pokaż, jak nauka może zmienić świat – zgłoś swoje aktywności do programu 7. ŚFN KATOWICE!

Chciałbyś/chciałabyś podzielić się swoimi naukowymi lub artystycznymi osiągnięciami z szeroką publicznością, a przy okazji wziąć udział w wydarzeniu, które oficjalnie rozpocznie obchody Europejskiego Miasta Nauki 2024? Zgłoś propozycję aktywności do programu siódmej edycji Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE.

BEZPŁATNE certyfikowane szkolenia dla studentów AWF Katowice

Zapraszamy studentów AWF Katowice na BEZPŁATNE certyfikowane szkolenia prowadzące do uzyskania kwalifikacji w zakresie: Ratownictwa Wodnego, Menedżera Sportu, Specjalisty ds. Żywienia i Suplementacji w Sporcie

Spotkanie Informacyjne Erasmus+Sport

Dzisiaj w Auli Instytutu Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu odbyło się kolejne spotkanie organizowane przez Centrum Innowacji Erasmus+ InnHub. Tym razem tematem głównym były możliwości współpracy organizacji i instytucji realizowane w sektorze Erasmus+Sport.