Akademickie Mistrzostwa Polski w Koszykówce

W dniach 15-17 w Opolu odbyły się Półfinały Akademickich Mistrzostw Polski w Koszykówce mężczyzn. Nasi zawodnicy wywalczyli wysokie 3. miejsce co dało im kwalifikację do Ogólnopolskiego Finału AMP, który odbędzie się w dniach 30.05-02.06 w Gdyni.

Festiwal Podróżniczy im. Jerzego Kukuczki

11 kwietnia 2024 roku odbyła się kolejna odsłona Festiwalu Podróżniczego im. Jerzego Kukuczki. Festiwal został uroczyście otwarty przez prorektora ds. dydaktyki i studentów, profesora Rajmunda Tomika oraz prodziekana ds. kierunku Turystyka i Rekreacja, dr Aleksandrę Vierek. Pani prodziekan wprowadziła także zaproszonych na wydarzenie uczniów szkół średnich w temat rekrutacji na studia na AWF Katowice.

18.04.2024

I Międzynarodowa Konferencja Studenckich Kół Naukowych i Doktorantów pt.: "Zagadnienia kultury fizycznej i zdrowia w badaniach młodych naukowców"

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym wydarzeniu naukowym — I Międzynarodowej Konferencji Studenckich Kół Naukowych i Doktorantów pod tytułem "Zagadnienia kultury fizycznej i zdrowia w badaniach młodych naukowców”. Zgodnie z wcześniejszym komunikatem Konferencja odbędzie się w terminie 9-10 maja 2024 roku

Weekend z Akademickimi Mistrzostwami Polski

Ostatnie dni były bardzo intensywne pod względem rywalizacji w Akademickich Mistrzostwach Polski - studenci naszej uczelni zaprezentowali się na AMP w Pływaniu, AMP w Karate WKF oraz Turnieju Finałowym AMP w Badmintonie.

Web3 Students Expo

26 kwietnia w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, w budynku CNTI w godzinach 10:00-18:00 odbędzie się unikalne wydarzenie Web3 Students Expo.

8 Ślaski Festiwal Nuaki Katowice - nabór zgłoszeń

Szanowni Państwo, informujemy, że do 12 maja 2024 roku można zgłaszać swoje aktywności do 8. edycji Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE

Sport. To lubię

Podrywamy dzieci z kanapy razem z Tomkiem Rożkiem, Anną Lewandowską i Fundacją Nauka. To Lubię! Zostaliśmy partnerem merytorycznym akcji Sport. To Lubię, która ma prosty, ale bardzo ważny cel: rozkochać dzieci w sporcie i pomóc im i ich rodzicom wspólnie budować zdrowe nawyki. Swoją wiedzą i umiejętnościami dzieli się zespół naszej uczelni składający się z prof. Doroty Groffik, dr Beaty Juras, dr Anny Akbas, pod okiem rektora prof. dr. hab. Grzegorza Jurasa.