05.05.2022 Aktualności

W dniach 5-6 maja 2022 roku w Brennej odbędzie się Konferencja Studenckich Kół Naukowych i Doktorantów "Zagadnienia kultury fizycznej i zdrowia w badaniach młodych naukowców”

Program ramowy konferencji

Czwartek, 5 Maja 2022r.
godz. 10.00 9.30-10.00 Wgrywanie prezentacji
10.00-10.15 Uroczyste rozpoczęcie konferencji
10.00-13.30 Sesja poranna – Panel 1 – Szkoła Doktorska
10.00-13.30 Sesja Poranna – Panel 2 – Fizjologiczno-zdrowotna
15.00-18.20 Sesja popołudniowa – Panel 1– Nauki o kulturze fizycznej
15.00-18.20 Sesja popołudniowa – Panel 2 – Nauki o kulturze fizycznej
19.00 Ogłoszenie Wyników/Uroczysta kolacja

Tematyka bieżącej konferencji zogniskowana jest wokół zagadnień zgodnych z głównymi kierunkami badawczymi Uczelni. Obejmują one biomedyczne i biopsychospołeczne uwarunkowania aktywności fizycznej oraz analizę efektywności i optymalizacji procesów szkolenia sportowego, wychowania fizycznego i rekreacji ruchowej oraz fizjoterapii. Wśród zgłoszonych do prezentacji prac znalazły się też tematy dotyczące metod zarządzania w sporcie, turystyce i rekreacji.