Kongres Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego

Za nami ostatni dzień Kongresu Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego (ESC), który w tym roku odbył się w Amsterdamie. Kongres ESC obfitował w szereg ciekawych sesji i prezentacji badań klinicznych z dziedziny obrazowania, leczenia oraz strategii postępowania w chorobach sercowo-naczyniowych.

25.08.2023

Międzyuczelniana Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024

Po raz drugi odbędzie się wspólna inauguracja roku akademickiego organizowana przez katowickie uczelnie publiczne tworzące Konsorcjum Akademickie Katowice Miasto Nauki.

11.08.2023

Inauguracja 7. ŚFN KATOWICE i EMNK 2024

Nigdy jeszcze grudzień nie był w Katowicach tak przepełniony nauką, jak w 2023 roku. 9 grudnia odbędzie się inauguracja 7. edycji Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE, która będzie również otwarciem obchodów Europejskiego Miasta Nauki 2024.

09.08.2023

6 ścieżek tematycznych Europejskiego Miasta Nauki 2024

XXI wiek to czas wielu możliwości, ale też licznych wyzwań, jakie wiążą się z postępem nauki i technologii. W ramach Europejskiego Miasta Nauki 2024 i planowanych 50 tygodni tematycznych pragniemy skupić się na najbardziej istotnych tematach budzących zainteresowanie współczesnego społeczeństwa. Proponujemy wam 6 ścieżek dotyczących wybranych zagadnień, a dla których nauka może poszukiwać odpowiedzi i rozwiązań:

02.08.2023

Dofinansowanie z budżetu Państwa na przebudowę wnętrza hali sportowej (HM)

W ramach udzielonej w 2023 r. dotacji celowej na dofinansowanie realizacji inwestycji, Uczelnia zobowiązuje się do osiągnięcia następujących celów: wykonanie robót wykończeniowych, wykonanie robót instalacyjnych elektrycznych i niskoprądowych, wykonanie robót instalacji sanitarnych.

01.08.2023

Trwa druga tura rekrutacji na studia

Ruszyła druga tura rekrutacji na studia w AWF Katowice! Dołącz do naszej uczelni i rozpocznij nowy rozdział w swojej edukacji. Nie zwlekaj, aplikuj już teraz!

13.07.2023

Rekrutacja na studia - harmonogram egzaminów sprawnościowych

Ważne ogłoszenie dla kandydatów na studia na kierunkach: Bezpieczeństwo wewnętrzne, sport i wychowanie fizyczne! Przypominamy, że został ustalony harmonogram egzaminów sprawnościowych kandydatów na studia. Oto najnowsze informacje, które pomogą Wam odpowiednio się przygotować:

05.07.2023

Sukcesy studentek AWF Katowice w Ogólnopolskim Konkursie im. Eugeniusza Piaseckiego

W dniu 22 czerwca 2023 roku w Sali Audytoryjnej im. Prof. Lechosława Deca odbyło się otwarte zebranie Katedry Wychowania Fizycznego i Adaptowanej Aktywności Fizycznej.