AWFALIA - GODZINY REKTORSKIE

W związku z organizacją święta studenckiego "AWFalia 2022" ogłaszamy godziny rektorskie dla studentów Akademii: 24 maja od godz. 11:30, 25 maja - cały dzień oraz 26 maja - cały dzień.

Zmarł prof. dr hab. Czesław Głombik

Z bólem i smutkiem oraz w poczuciu niepowetowanej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. prof. dr. hab. Czesława Głombika

EUROSTUDENT - Opowiedz nam, co u Ciebie?

Bierzemy udział w największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów w formie ankiety internetowej – EUROSTUDENT. Jest to cykliczny projekt, który pozwala na uchwycenie trendów przydatnych w kształtowaniu polityki publicznej. Dołącz już dziś!

ETYKA I FAIR PLAY Z PERSPEKTYWY DZIAŁALNOŚCI POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

Z inicjatywy Rzecznika Etyki Polskiego Związku Piłki Nożnej ks. prof. UO Jerzego Kostorza powstał projekt Etyka i fair play z perspektywy działalności Polskiego Związku Piłki Nożnej. Projekt, nad którym honorowy patronat objął prezes PZPN Cezary Kulesza, przy współpracy Komisji ds. Fair Play PZPN. Celem projektu jest ukazanie i propagowanie działań PZPN na gruncie szeroko rozumianej etyki.

15.05.2022

PERSPEKTYWY ROZWOJU TURYSTYKI ZDROWOTNEJ W WOJEWÓDZTWACH WARMIŃSKO-MAZURSKIM I ŚLĄSKIM

Mamy zaszczyt zaprosić na Konferencję „Perspektywy Rozwoju Turystyki Zdrowotnej w Województwach Warmińsko-Mazurskim i Śląskim” która odbędzie się 18 maja 2022 r. o godz. 10.00 Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach.

Piast Gliwice oraz AWF Katowice grają do jednej bramki!

Miło nam poinformować o podpisaniu umowy partnerskiej pomiędzy Gliwickim Klubem Sportowym “Piast” S.A. a Akademią Wychowania Fizycznego w Katowicach. Zawarte porozumienie zakłada współpracę interdyscyplinarną, w tym wspólne działanie na rzecz promocji, edukacji i rozwoju organizacyjnego obu podmiotów.

Odwołane zajęcia w auli w dniu 18.05.2022 r.

W związku z Konferencją "Perspektywy rozwoju turystyki zdrowotnej na Warmii i Mazurach oraz Śląski" odwołuję zajęćia w dniu 18 maja 2022r., które odbywając się w Auli im. Lechosława Deca

Delegacja Philips Sport & Healthcare Solutions gościła w AWF Katowice

W dn. 9 maja 2022 międzynarodowa delegacja przedsiębiorstwa Philips zrealizowała wizytę studyjną w Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. W wizycie uczestniczył Thomas Schoenen, Globalny Lider ds. Rozwiązań w Medycynie Sportowej w Philips, który przedstawił doświadczenia Philipsa we współpracy z sektorem wychowania fizycznego, w tym w sporcie wyczynowym jak i amatorskim.