AWF Katowice rozpoczyna współpracę z SKKP!

Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach podpisała List Intencyjny z SKKP Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, deklarując współpracę w ramach projektu szkoleniowego „Zarządzanie w branży MICE”. Współpraca polega na udostępnianiu przez Uczelnię studentom bezpłatnych szkoleń z platformy edukacyjnej Akademia SKKP online, które stanową kompendium wiedzy o branży MICE.
Zakres szkoleń został dostosowany do nowych realiów związanych z COVID-19. Każdy z nich stanowi odrębną całość i mogą być realizowane pojedynczo lub w pakiecie, w zależności od indywidualnych potrzeb. Wszystkie szkolenia są prowadzone przez członków SKKP, doświadczonych ekspertów-praktyków, związanych z branżą MICE minimum 10 lat.

Przypominamy tematy kursów:

• Charakterystyka rynku spotkań w Polsce i na świecie po pandemii
  • Wydarzenia wirtualne i hybrydowe
  • Nowe technologie i cyfryzacja w sektorze MICE
  • Bezpieczeństwo organizacji wydarzeń post COVID 19
  • Światowe trendy w organizacji wydarzeń
  • Networking biznesowy w nowej normalności
  • Komunikacja marketingowa, PR i media społecznościowe
  • Profesjonalna organizacja wydarzeń post COVID-19
  • Etapy i nowe kryteria pozyskiwania wydarzeń sektora MICE
  • Charakterystyka zawodu „event managera” i nowe perspektywy. Rynek pracy w branży MICE.

W celu wzięcia udziału w szkoleniu wystarczy zarejestrować się na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online www.akademia.skkp.org.pl i po otrzymaniu linku do aktywacji, można brać udział w kursach w dowolnym, wybranym czasie do końca listopada bieżącego roku.