Międzynarodowy Kongres Jakości Kształcenia

W dniach od 18 do 20 października odbędzie się Międzynarodowy Kongres Jakości Kształcenia. To już II edycja wydarzenia, które gromadzi osoby zainteresowane zagadnieniami dotyczącymi systemów zapewniania jakości kształcenia, monitorowania jakości kształcenia, akredytacji, umiędzynarodowienia kształcenia, rozwoju kompetencji dydaktycznych i kształcenia zdalnego.

Sukces Studentów kierunku Fizjoterapia

Uprzejmie informujemy, że w zorganizowanym przez KIF konkursie na najlepszą pracę magisterską z zakresu fizjoterapii zostali wyróżnieni absolwenci naszego Wydziału:

AWF Katowice rozpoczyna współpracę z SKKP!

Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach podpisała List Intencyjny z SKKP Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, deklarując współpracę w ramach projektu szkoleniowego „Zarządzanie w branży MICE”. Współpraca polega na udostępnianiu przez Uczelnię studentom bezpłatnych szkoleń z platformy edukacyjnej Akademia SKKP online, które stanową kompendium wiedzy o branży MICE.

Aktywne Konsultacje

W miesiącu Lutym organizujemy Aktywne Konsultacje. Ich celem jest zapewnienie Wam możliwości doskonalenia umiejętności praktycznych wynikających z programu studiów. Konsultacje mogą też zostać wykorzystane do ewentualnego odrobienia zaległości. Konsultacje dla studentów nie są obowiązkowe. Kontakt bezpośredni pracownika ze studentem odbywa się przy zapewnieniu bezpieczeństwa higienicznego zgodnie z „Instrukcjami zachowania w czasie pandemii COVID-19” zmieszczonymi na stronie internetowej Uczelni

08.01.2021

AWF Katowice nawiązała współpracę z informatyczną firmą ProTrainUp

Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach nawiązała współpracę z informatyczną firmą ProTrainUp. Jesteśmy pierwszą uczelnią wyższa w Polsce, która zdecydowała się podjąć współpracę z firmą ProTrainUp w obszarze dydaktycznym.

25.11.2020

Narodowa Reprezentacja Akademicka - wywiad dla Przeglądu Sportowego z JM Rektor prof. dr hab. Grzegorz Juras

O udogodnianiach dla sportowców na naszej uczelni, o tym jakie szanse daje dla studentów oraz uczelni program Narodowej Reprezentacji Akademickiej, mówił dla Przeglądu Sportowego - JM Rektor prof. dr hab. Grzegorz Juras.