Rekrutacja na studia 2024/2025

Uwaga Kandydaci! 15 maja 2024 r. od godz. 12.00 uruchomiamy system Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK)., a tym samym rozpoczynamy rekrutację na studia w roku akademickim 2024/2025 dla kandydatów na wszystkie kierunki studiów!

Dzień otwarty AWF Katowice

29 lutego AWF Katowice otwiera swoje mury dla wszystkich, którzy chcieliby zasmakować w aktywnościach i atmosferze Szkoły Mistrzów. W planie szeroka oferta wykładów, prelekcji i zajęć sportowych.

Międzynarodowy Kongres Jakości Kształcenia

W dniach od 18 do 20 października odbędzie się Międzynarodowy Kongres Jakości Kształcenia. To już II edycja wydarzenia, które gromadzi osoby zainteresowane zagadnieniami dotyczącymi systemów zapewniania jakości kształcenia, monitorowania jakości kształcenia, akredytacji, umiędzynarodowienia kształcenia, rozwoju kompetencji dydaktycznych i kształcenia zdalnego.

01.08.2023

Trwa druga tura rekrutacji na studia

Ruszyła druga tura rekrutacji na studia w AWF Katowice! Dołącz do naszej uczelni i rozpocznij nowy rozdział w swojej edukacji. Nie zwlekaj, aplikuj już teraz!

13.07.2023

Rekrutacja na studia - harmonogram egzaminów sprawnościowych

Ważne ogłoszenie dla kandydatów na studia na kierunkach: Bezpieczeństwo wewnętrzne, sport i wychowanie fizyczne! Przypominamy, że został ustalony harmonogram egzaminów sprawnościowych kandydatów na studia. Oto najnowsze informacje, które pomogą Wam odpowiednio się przygotować:

Nowe kierunki studiów

Odnowa biologiczna, health trainer i fizjoterapia po angielsku — nowe kierunki studiów na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach M

Kurs przygotowawczy dla kandydatów na studia 2023

26 maja 2023 roku odbył się Kurs przygotowawczy dla kandydatów na studia w AWF Katowice. Trwający przez kilka godzin program skupiał się na rozwijaniu umiejętności fizycznych i technicznych, aby w jak najlepszym stopniu przygotować kandydatów do testów sprawnościowych.

Kurs przygotowawczy dla kandydatów na studia

Wszystkich zainteresowanych rekrutacją na studia w Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach zapraszamy już 1 lipca 2022 roku na zajęcia przygotowujące do testów sprawnościowych na naszej uczelni! W programie przewidziane są zajęcia z gimnastyki, lekkoatletyki, gier zespołowych, pływania oraz toru przeszkód.