Rekrutacja na studia 2024/2025

Uwaga Kandydaci! 15 maja 2024 r. od godz. 12.00 uruchomiamy system Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK)., a tym samym rozpoczynamy rekrutację na studia w roku akademickim 2024/2025 dla kandydatów na wszystkie kierunki studiów!

Dzień otwarty AWF Katowice

29 lutego AWF Katowice otwiera swoje mury dla wszystkich, którzy chcieliby zasmakować w aktywnościach i atmosferze Szkoły Mistrzów. W planie szeroka oferta wykładów, prelekcji i zajęć sportowych.

01.08.2023

Trwa druga tura rekrutacji na studia

Ruszyła druga tura rekrutacji na studia w AWF Katowice! Dołącz do naszej uczelni i rozpocznij nowy rozdział w swojej edukacji. Nie zwlekaj, aplikuj już teraz!

13.07.2023

Rekrutacja na studia - harmonogram egzaminów sprawnościowych

Ważne ogłoszenie dla kandydatów na studia na kierunkach: Bezpieczeństwo wewnętrzne, sport i wychowanie fizyczne! Przypominamy, że został ustalony harmonogram egzaminów sprawnościowych kandydatów na studia. Oto najnowsze informacje, które pomogą Wam odpowiednio się przygotować:

Nowe kierunki studiów

Odnowa biologiczna, health trainer i fizjoterapia po angielsku — nowe kierunki studiów na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach M

Kurs przygotowawczy dla kandydatów na studia 2023

26 maja 2023 roku odbył się Kurs przygotowawczy dla kandydatów na studia w AWF Katowice. Trwający przez kilka godzin program skupiał się na rozwijaniu umiejętności fizycznych i technicznych, aby w jak najlepszym stopniu przygotować kandydatów do testów sprawnościowych.

Kurs przygotowawczy dla kandydatów na studia

Wszystkich zainteresowanych rekrutacją na studia w Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach zapraszamy już 1 lipca 2022 roku na zajęcia przygotowujące do testów sprawnościowych na naszej uczelni! W programie przewidziane są zajęcia z gimnastyki, lekkoatletyki, gier zespołowych, pływania oraz toru przeszkód.

III Tura Rekrutacji 2021/2022

Szanowni kandydaci poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące uruchomienia III tury rekrutacji. 16.09.2021 r. od godz. 12:00 - rozpoczęcie rejestracji internetowej w systemie IRK na kierunki.