Modernizacja oprogramowania platformy e-learningowej Moodle AWF Katowice

W związku z modernizację i aktualizacją oprogramowania platformy e-learningowej Moodle AWF Katowice dostęp do jej zasobów będzie ograniczony w dniach 27-29 grudnia 2021r.

Stypendia Santander #LifeLongLearning 4Q2021

W ramach współpracy z Santander Universidades po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić studentów, doktorantów i pracowników do udziału w projektach rozwojowych.

Dzisiaj swoje 90 urodziny obchodzi prof. dr hab. Jan Ślężyński

Z okazji urodzin życzymy dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i utrzymania tak świetnej formy.

Życzenia Świąteczne

Szanowni Współpracownicy, Drodzy Studenci! Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiejnocy życzę Państwu nieustająco zdrowia i spokoju oraz dużo radości i wiosennego optymizmu w tych trudnych czasach.

Pracownicze Plany Kapitałowe

W związku z obowiązkiem wdrożenia PPK konieczne było dokonanie wyboru instytucji finansowej, w oparciu o art. 7 ustawy z dnia 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1342 z późn. zm.), z którą, w imieniu i na rzecz uczestników PPK została zawarta umowa o zarządzanie PPK.