Godziny rektorskie

W związku z organizacją święta studenckiego AWFALIA 2024 oraz Juwenaliami Śląskimi ogłaszam godziny rektorskie dla studentów Akademii

19.03.2024

Trwają zapisy na XV edycję Katowickiego Festiwalu Biegowego im. Jerzego Kukuczki

Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach i Miasto Katowice zapraszają na XV edycję cyklicznego biegowego święta.

17.05.2024

AWF Katowice to niekwestionowana Szkoła Mistrzów, ale i skarbnica ekspertów światowej klasy!

Pierwsza od ćwierćwiecza walka o unifikację 4 pasów mistrzowskich między Usykiem i Furym odbędzie się w Arabii Saudyjskiej, a w tym niepowtarzalnym wydarzeniu uczestniczy nasz pracownik dr hab. Jakub Chycki, prof. AWF Katowice z Instytutu Nauk o Sporcie.

Sukces Studenckiego Koła Naukowego "FizjoAcademy"

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego "FizjoAcademy" otrzymali I wyróżnienie na I Międzynarodowej Konferencji Kół Naukowych i Doktorantów w Ustroniu 9-10maj 2024.

17.05.2024

AWFalia 2024

Już za kilka dni startują AWFalia – coroczne święto studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach odbędzie się po raz 32.!

18 maja - sprzątanie Rawy

Jeśli nie macie planów na poranek 18 maja, bo np. nie startujecie w Katowickim Festiwalu Biegowym im. Jerzego Kukuczki, to zapraszamy Was na sprzątanie Rawy.

16.05.2024

AWF Katowice i I Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Mikołaja Kopernika są partnerami!

15 maja na spotkaniu w kampusie naszej uczelni prof. dr hab. Grzegorz Juras oraz Dyrektor Witold Terlecki podpisali umowę o współpracy. Porozumienie zakłada wspólne działania w obszarach badawczym, dydaktycznym i rozwojowym.