I Międzynarodowa Konferencja Studenckich Kół Naukowych i Doktorantów pt.: "Zagadnienia kultury fizycznej i zdrowia w badaniach młodych naukowców"

18.04.2024 Nauka

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym wydarzeniu naukowym —

I Międzynarodowej Konferencji Studenckich Kół Naukowych i Doktorantów pod tytułem  "Zagadnienia kultury fizycznej i zdrowia w badaniach młodych naukowców”. Zgodnie z wcześniejszym komunikatem Konferencja odbędzie się w terminie 9-10 maja 2024 roku.

Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Was do wspólnego odkrywania nowych perspektyw i dzielenia się wiedzą w tak ważnych obszarach, jak kultura fizyczna i zdrowie. To niepowtarzalna okazja, by poszerzyć swoje horyzonty, zaprezentować swoje badania na interdyscyplinarnym forum, zacieśnić stare i nawiązać nowe kontakty, a przede wszystkim sprawdzić się w roli prelegenta.

Miejsce konferencji – podamy wkrótce. Śledźcie nasze komunikaty.

Organizatorem wydarzenia jest Zarząd Studenckiego Ruchu Naukowego AWF im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, pod honorowym patronatem J.M. Rektora AWF Katowice — prof. dr hab. Grzegorza Jurasa.

Termin nadsyłania został przedłużony do 25 kwietnia!

Nie przegapcie szansy bycia częścią tej inspirującej inicjatywy. Czekamy na Wasze zgłoszenia i nie możemy się doczekać, aby wspólnie tworzyć przyszłość nauki w AWF Katowice!

Linki do zgłoszeń:

Zgłoszenia na Konferencję dostępne będą przez formularz Google (link poniżej) :
Formularz Rejestracyjny

/Gdyby link nie działał proszę go skopiować i wkleić do przeglądarki/

Streszczenia na Konferencję prosimy kierować na adres:
skn.konferencja@awf.katowice.pl

Szczegóły: https://awf.katowice.pl/nauka/studencki-ruch-naukowy/konferencje-skn