Stypendium Ernesta Macha na rok akademicki 2024/2025

Szanowni Studenci, Informujemy, że jest możliwość złożenia wniosku o stypendium Austriackiego Federalnego Ministerstwa Edukacji, Nauki i Badań Naukowych na rok akademicki 2024/2025.

ŚWIĄTECZNE ŚRODY

Studenci II roku USM Turystyki i Rekreacji serdecznie zapraszają wszystkich AWFiaków - studentów oraz pracowników uczelni na cykl imprez „Świąteczne Środy”, w ramach którego organizowane będą różnorodne zabawy i konkursy z nagrodami.

Legia Akademicka" w roku akademickim 2023/2024

Mamy przyjemność poinformować, że Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach kontynuuje tradycję współpracy z programem ochotniczego szkolenia wojskowego "Legia Akademicka" w roku akademickim 2023/2024.

01.08.2023

Trwa druga tura rekrutacji na studia

Ruszyła druga tura rekrutacji na studia w AWF Katowice! Dołącz do naszej uczelni i rozpocznij nowy rozdział w swojej edukacji. Nie zwlekaj, aplikuj już teraz!

13.07.2023

Rekrutacja na studia - harmonogram egzaminów sprawnościowych

Ważne ogłoszenie dla kandydatów na studia na kierunkach: Bezpieczeństwo wewnętrzne, sport i wychowanie fizyczne! Przypominamy, że został ustalony harmonogram egzaminów sprawnościowych kandydatów na studia. Oto najnowsze informacje, które pomogą Wam odpowiednio się przygotować:

27.06.2023

Akademickie Mistrzostwa Polski 2022/2023

Za nami ostatnie Akademickie Mistrzostwa Polski rozgrywane w sezonie 2022/2023. Studenci Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach ponownie nie dali szans konkurencji i zwyciężyli w klasyfikacji medalowej zdobywając łącznie 56 medali – 21 złotych, 17 srebrnych i 18 brązowych!

Nowe kierunki studiów

Odnowa biologiczna, health trainer i fizjoterapia po angielsku — nowe kierunki studiów na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach M

Kurs przygotowawczy dla kandydatów na studia 2023

26 maja 2023 roku odbył się Kurs przygotowawczy dla kandydatów na studia w AWF Katowice. Trwający przez kilka godzin program skupiał się na rozwijaniu umiejętności fizycznych i technicznych, aby w jak najlepszym stopniu przygotować kandydatów do testów sprawnościowych.