Gala wręczenia Śląskiej Nagrody Naukowej

W tym roku gala wręczenia Śląskiej Nagrody Naukowej w ramach 6. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE odbędzie się w sobotę 18 marca 2023 roku

SMART – system monitorowania aktywności i racjonalizacji treningu

Cele projektu: Opracowanie innowacyjnego systemu monitorowania aktywności i racjonalizacji treningu SMART obejmującego: system monitorowania aktywności kinetycznej SMA-K, system nieinwazyjnego monitorowania parametrów fizjologicznych i ruchowych SMA-X kompleksowy system monitorowania aktywności i racjonalizacji treningu SMA-RT

Konkurs dla szkół pod nazwą „Szkolna aktywność fizyczna”

Śląski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny oraz Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach zapraszają publiczne i niepubliczne szkoły podstawowe i ponadpodstawowe do udziału w Konkursie „Szkolna aktywność fizyczna” prowadzonego w ramach projektu „Szkolna aktywność fizyczna”.

BEZPŁATNE certyfikowane szkolenia RATOWNIKA WODNEGO

UWAGA!!! Wolne miejsca ! Zapraszamy studentów AWF Katowice na BEZPŁATNE certyfikowane szkolenia prowadzące do uzyskania kwalifikacji w zakresie:

24.02.2023

Dzień otwarty AWF Katowice 2023 - podsumowanie

23 lutego 2023 r. odbył się Dzień Otwarty AWF Katowice. W wydarzeniu wzięło udział blisko 500 uczniów ze szkół średnich z województwa śląskiego. Była to doskonała okazją do zapoznania się z pełną ofertą studiów, wymaganiami egzaminacyjnymi oraz infrastrukturą naukowo-dydaktyczną.

Podaruj 1,5% dla Kacperka!

Zbliża się okres rozliczeniowy a wraz z nim podejmowanie decyzji na jaki cel przekazać swój 1,5% podatku. Zachęcamy do przekazania go synowi naszego pracownika. Kacper wymaga ciągłej, wielospecjalistycznej opieki pediatrycznej, rehabilitanta, pedagoga, psychologa, kardiologa, neurologa, neurologopedy, okulisty, audiologa, gastrologa... Koszty rehabilitacji, zakupu leków, sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego, turnusów rehabilitacyjnych są bardzo wysokie.

Dzień otwarty AWF Katowice

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym w AWF Katowice - Szkole Mistrzów, który odbędzie się 23 lutego 2023 roku na Campusie AWF Katowice przy ul. Mikołowskiej 72a.

Aktywne konsultacje - pływanie

Z inicjatywy Zakładu Pływania i Ratownictwa Wodnego w miesiącu lutym na pływalni Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach odbędą się aktywne konsultacje dla studentów, którzy chcą poprawić umiejętność techniczne z pływania pod okiem specjalistów.