Dr hab. Jakub Chycki prelegentem na Konwencja WBA 2022

Pracownik Katedry Teorii i Praktyki Sportu, dr hab. Jakub Chycki został zaproszony jako prelegent na konferencję naukową przez WBA (Światowa Organizacji Boksu) do Orlando na Florydzie z wykładem dotyczącym uszkodzeń mózgu w boksie po nokautujących ciosach. W konferencji z okazji 100-lecia WBA oprócz naukowców i lekarzy uczestniczyły gwiazdy zawodowego boksu takie jak Evander Holyfield czy Bernard Hopkins. Wykład profesora Chyckiego wzbudził duże zainteresowanie, w związku, z czym organizatorzy z

Zbiórka odzieży dla Ukraińskich szpitali oraz sportowców

Jako, że zima już do nas przyszła to zachęcamy do udziału w charytatywnej zbiórce odzieży organizowanej przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego AWF Katowice.

XXII edycja konkursu "Trenerka Roku"

Uprzejmie przypominamy, iż Polski Komitet Olimpijski ogłosił XXII edycję konkursu „Trenerka Roku", który od ponad dwudziestu lat jest organizowany przez Komisję Sportu Kobiet PKOl.

Stoisko Promocyjne Akademickiego Biura Karier

W najbliższy czwartek 15 grudnia między godziną 10:00 a 13:00 serdecznie zapraszamy Cię na czwarte w tym roku akademickim stoisko promocyjne Akademickiego Biura Karier.

Szlachetna paczka 2022 - podziękowanie

Szanowni Państwo ! Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim Darczyńcom za okazane wsparcie finansowe i rzeczowe. Dzięki Państwu szczodrości udało się zebrać kwotę 5.558 zł. oraz dary rzeczowe o wartości około 2.855 zł. Wartość paczki to 8.410 zł. Rodzina była fantastycznie zaskoczona podarunkami i szczęśliwa z okazanej życzliwości. Udowodniliśmy sobie, że warto pomagać. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim Darczyńcom za okazane serce i wrażliwość.

Bezpłatny webinar- "Wideomarketing – buduj społeczność, przyciągaj klientów"

Droga Studentko, Drogi Studencie AWF Katowice!!! Polski Fundusz Rozwoju wraz z Google i Chmurą Krajową (Firmy Jutra) zapraszają Cię na bezpłatny webinar pt. : "Wideomarketing –buduj społeczność, przyciągaj klientów".

Legia Akademicka w roku akademickim 2022/2023

Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, podobnie jak w latach minionych, zamierza przystąpić do programu ochotniczego szkolenia wojskowego studentów „Legia Akademicka” realizowanego w roku akademickim 2022/2023.

Stoisko Promocyjne Akademickiego Biura Karier- 6 grudnia 2022 r.

W najbliższy wtorek 6 grudnia między 10 a 13 serdecznie zapraszamy Cię na trzecie w tym roku akademickim stoisko promocyjne Akademickiego Biura Karier.