Międzynarodowy Dzień Studenta

Drodzy Studenci, z okazji dzisiejszego święta, Międzynarodowego Dnia Studenta życzę Wam sukcesów w nauce i w życiu osobistym. Miejcie odwagę w podejmowaniu decyzji i wyznaczaniu nowych zadań. Dokonujcie dobrych wyborów i bądźcie wytrwali w dążeniu do osiągnięcia zamierzonych celów. Realizujcie swoje marzenia!

Uczelniany Dzień Jakości Kształcenia AWF Katowice

Już 16 listopada 2022 roku odbędzie się Uczelniany Dzień Jakości Kształcenia w ramach Międzynarodowego Kongresu Jakości Kształcenia.

I Ogólnopolska Konferencja Naukowa Work - Life Balance we współczesnym świecie

Kierownik katedry bezpieczeństwa wewnętrznego Akademii Wychowania Fizycznego Im. Jerzego Kukuczki w Katowicach prof. dr hab. Jadwiga Stawnicka ma zaszczyt zaprosić na

10.11.2022

Wspominamy zmarłych pracowników Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach

Listopad jest miesiącem, w którym wspominamy zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół, a także współpracowników.

08.11.2022

Serdecznie zapraszamy na II Festiwal Studenckich Kół Naukowych Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach.

Puchar Świata w Toronto i nowy Rekord Polski Kasi Wasick!

W ubiegły weekend w Toronto odbyły się drugie zawody z cyklu pływackiego Pucharu Świata. Wśród zawodników ze ścisłej międzynarodowej czołówki znalazła się trójka reprezentantów Polski - w tym nasza zawodniczka Kasia Wasick.

Rozdanie Dyplomów Doktorskich 2022

W dniu 28 października br. w Auli im. Lechosława Deca odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów doktorskich. W wydarzeniu uczestniczył JM Rektor AWF Katowice prof. dr hab. Grzegorz Juras oraz Prorektor ds. Nauki dr hab. Bogdan Bacik prof. AWF.

FizjoDerby Śląska – II Olimpiady Młodych Fizjoterapeutów

Tegoroczne wydarzenie współorganizowane jest wraz z Akademią Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach.