Rusza konkurs na najlepsze prace magisterskie „TERAZ POLSKA TURYSTYKA”

Polska Organizacja Turystyczna i Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego zapraszają młodych, ambitnych studentów i absolwentów studiów magisterskich do startu w konkursie „Teraz Polska Turystyka”.

Od 24 stycznia 2022 r. wszystkie egzaminy będą się odbywały w formie zdalnej

Uwaga! Zgodnie z Zarządzeniem Rektora 3/2022, od 24 stycznia 2022 roku wszystkie egzaminy odbywają się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

05.01.2022

Spotkanie rekrutacyjne on-line z Biurem Podróży Grecos Holiday Sp. z o.o.

17 stycznia (poniedziałek) godzina 18:00- Spotkanie rekrutacyjne on-line z Biurem Podróży Grecos Holiday Sp. z o.o.

03.01.2022

Przedłużona rekrutacja do udziału w V edycji Legii Akademickiej

Informujemy o przedłużeniu do końca stycznia 2022 roku terminu przyjmowania wniosków do udziału w części teoretycznej V edycji Legii Akademickiej w naszej Uczelni.

Sukces Studentów kierunku Fizjoterapia

Uprzejmie informujemy, że w zorganizowanym przez KIF konkursie na najlepszą pracę magisterską z zakresu fizjoterapii zostali wyróżnieni absolwenci naszego Wydziału:

Modernizacja oprogramowania platformy e-learningowej Moodle AWF Katowice

W związku z modernizację i aktualizacją oprogramowania platformy e-learningowej Moodle AWF Katowice dostęp do jej zasobów będzie ograniczony w dniach 27-29 grudnia 2021r.

Rozpoczynamy współpracę z Zagłębiem Sosnowiec

Już w piątek 3 grudnia 2021r. podczas meczu 20 kolejki Fortuna 1 Liga Zagłębie Sosnowiec - KS Górnik Polkowice, studenci Wydziału Zarzadzania Sportem i Turystyką AWF Katowice

29.11.2021

Obowiązkowe Szkolenie "WF z AWF" dla Studentów WF i SPORT! Dotyczy Studentów III roku WF i SPORT

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci! Przypominamy o obowiązkowym szkoleniu „Aktywny powrót uczniów do szkoły - WF z AWF” dla studentów III roku WF i SPORT, które odbędzie się w dniu 02.12.2021r. (czwartek) w godzinach 9:00 - 17:00 na obiektach AWF Katowice.